VIANA

اخبار
ویانا

NEWS AND ARTICLE
مهارت پنج گانه برای راه اندازی یک استارت آپ
18 دی 1397
مهارت پنج گانه برای راه اندازی یک استارت آپ

مهارت پنج گانه برای راه اندازی یک استارت آپ

مهم نیست که چقدر ایده استارت آپ شما نوآورانه است، اگر شما مهارتهای فنی و فردی لازم را نداشته باشید، نمیتوانید آن را به سرانجام برسانید. داشتن اخلاق کاری یا دانش در مورد زمینه کاری، به تنهایی رمز موفقیت شما نخواهد بود. یادگیری دیگر مهارتها زمینه ساز موفقیتتان است.

توسعه یک مدل کسب و کار موثر

قبل از شروع به کار، بایستی استراتژی تجاری کسب و کار خود را توسعه دهید تا به عنوان پایه ای برای رسیدن به هدفتان باشد. در این مرحله شما باید ایده اولیه خود را به یک مدل تجاری تبدیل کنید. ما برای ایجاد یک مدل مناسب کسب و کار همراه شما خواهیم بود.

دانش توسعه وب

به عنوان بنیانگذار یک استارت آپ که امیدوارید کسب و کار شما در دنیای دیجیتال مورد توجه قرار بگیرد،  داشتن دانش فنی، حتی به مقدار کم ضروری است.  اینکه با زبانهای توسعه وب مانند HTML و CSS اشنا باشد تا بتوانید وبسایت خود را راه اندازی کنید. گروه فنی ویانا با داشتن گروه فنی با دانش و تخصص کافی در این زمینه میتواند همراه شما باشد.

ساماندهی مالی و حسابرسی مناسب

اینکه سرمایه راه اندازی یک استارت آپ از خودتان باشد و چه اینکه از سرمایه گذار استفاده کرده باشید، نیاز دارید موارد مصرفی سرمایه استارت آپ خود را ساماندهی کنید. اینکه این سرمایه را در مسیر اشتباه هزینه کنید یا در راه تبلیغات بدونمشورت عمل کنید، مطمئنا موجب هدر رفت سرمایه شما و در نهایت شکست پروژه تان خواهد شد. مشاوره با تیمی تخصصی که هم در زمینه دیجیتال مارکتینگ و هم در زمینه فنی دانش کافی دارد، موجب میشود هزینه شما در بهترین و موفق ترین مسیر استفاده گردد. ردیابی فروش، تحلیل موارد سوداوری، تهیه صورتهای مالی از جمله مواردی خواهد بود که گروه فنی ویانا در انجام آن همراه شما خواهد بود.

تفکر انتقادی و حل مسئله

بخشی از کار بنیانگزار یک استار آپ، انتخابها و تصمیمات سختی است که در نهایت موجب پیشرفت پروژه می شود.  داشتن تفکر انتقادی در مورد پرژه و مشاوره مداوم با تیم فنی برای حل موضوعات مختلف موجب پیشرفت شما خواهد شد. شاید در طی مسیر مجبور شوید برای پیشرفت بیشتر، از برخی موارد دلخواهتان چشم پوشی کنید.

رهبری و مهارت های مدیریت

شاید مهم ترین موضوع در این بخش این باشد که چگونه تیم خود را برای بازدهی بیشتر تشویق کنید. مدیریت امروزه به معنای در کنار تیم بودن و استفاده از دانش و مشورت با آنها میباشد نه جدا کردن خود از تیم.